Ygs'ye nerede gireceğim 2012

Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

Ygs'ye nerede gireceğim 2012

Ygs'ye nerede gireceğim 2012

2012 ygs nerede gireceğim 2012 ygs sınavına nerede gireceğim 2012 ygsye girilecek yerler 2012 ygs sınavı nerede girilecek
güncel: Sınava giriş yerleri ne zaman belli olur?
Merhaba arkadaşlar. Malum ygsye girecek arkadaşlar şu anda bir heyecan içerisinde ve herkes sınava hangi okulda gireceğini merak ediyor.
Arkadaşlar sınav giriş yerleriniz belli oldu. Sınav giriş yerini öğrenmek için tıklayın
Ygs’ye nerede gireceğim 2012 öğrenmek için buraya tıklayın
SINAVA GİRİŞ BELGESİ MUTLAKA YANINIZDA OLMALI!
Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayın fotoğrafı bulunacak. Adaylar internetten edinecekleri bu belgelerinin renkli ya da siyah-beyaz çıktılarını sınav günü yanlarında bulundurmak zorundalar. Ancak belgenin arka yüzünde herhangi bir yazı, resim, işaret vb. bulunmamalı.
Sınava Giriş Belgesi’ni yanında bulundurmayan adaylar sınava alınmayacaklar.
ÖSYM, adayların sınava girecekleri binayı sınav gününden önce görmelerini de tavsiye ediyor.
KİMLİKTE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Fotoğraflı ve onaylı özel kimlik belgesi olarak sadece nüfus cüzdanı veya pasaport kabul edilecek. Nüfus cüzdanında fotoğraf ve T.C. Kimlik Numarası bulunmalı, pasaportun süresi geçerli olmalı. Üzerinde fotoğraf veya T.C. Kimlik Numarası bulunmayan nüfus cüzdanları ile geçerlilik süresi bitmiş pasaport kabul edilmeyecek.
Özel kimlik belgesi olarak nüfus cüzdanını veya pasaportunu sınav günü yanında bulundurmayan aday, gerekçesi ne olursa olsun sınava alınmayacak; sınava alınsa bile sınavı geçersiz sayılacak.

Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

Leave a comment

Your email address will not be published.