wordpress counter
2:32 pm - Çarşamba Mayıs 25, 2811

yalçın çakırın yüzüne ne oldu neden şiş

Cuma, 27 Nisan 2012, 22:48 | Haber | 0 Comment | Read 1724 Times
by admin

Şehit haberini canlı yayında alan Yalçın Çakır , şehitler Allah’tan rahmet dilerken, yakınlarına da sabır diledi. Canlı yayında duygularını dışa vuran Yalçın Çakır “ Şura mıdır neyse artık bitsin de, görevini geçecekler görevini başına geçsinde bizde kime hesap soracağımız bilelim. Yeter artık. Gerçekten yeter.” dedi.
YAŞ toplantısının bir an önce bitmesini ve kuvvet komutanlarının yerlerine gelmesini isteyen Yalçın Çakır “Rabbim sabır versin başka bir şey demiyoruz. Bir an önce artık atamaların, tayinlerin , koltukların dolmasını ve o koltukları dolduracak subayların bir an önce bu akan kanı durdurmak için siyasilerle ortak çalışma yapıp, adım atmalarını bekliyoruz artık. Kurumumu bağlamaz ama benim şahsi görüşümdür. Yeter artık. ” dedi.

“Yeter artık” diyen Yalçın Çakır sözlerini şöyle sürdürdü;
“Biz dedik. 13 kişi şehit olacak Cuma günü, Pazartesi günü unutulacak dedik. Kaç kişi konuşuyor. Yüreği yanan 13 tane şehidin anası. Şimdi de 3 şehidin anası. Kaymakamımızı da vurmuşlar. Artık insanlar sonuç bekliyor ve yeter artık diyorlar. Yeter, gerçekten yeter. Ben şimdi kendimi orada şehit düşen anasının, babasının, abisinin yerine koyuyorum. Allah sabır versin ama yeter artık. 3 şehit daha yeter be. Allah belalarını versin. Yapanında, önlem almayanında, görevini eksik yapanında Allah belasını versin.”

KAYNAK BEYAZ GAZETE

[flv]http://video.beyazgazete.com/video/2011/08/01/2011080121219.f4v[/flv]

to "yalçın çakırın yüzüne ne oldu neden şiş"

  1. ayfer diyor ki:

    yalçın çakırın yüzünün bukadar niye deyiştiğini bende merak ediyorum estetikmi yoksa başkabişeymi bilmiyorum ama önceki halı daha iyiydi sanki kendisi deyil

Haber Hakkında Yorum Yapın