wordpress counter
2:32 pm - Çarşamba Mayıs 25, 9008

Yalan Dünya İrem Sak Kimdir Biyografi

Perşembe, 10 Mayıs 2012, 23:48 | Genel | 0 Comment | Read 2009 Times
by admin

Yalan Dünya’nın pavyon kızı! İrem Sak’ın öyküsü!
Son dönemlerin çok konuşulan kızı İrem Sak’ın ilginç hikayesi! Bakın Sak, nasıl bu kadar çok konuşulmaya başladı.

1986 doğumlu bu genç oyuncu şu ana kadar bir kaç reklam filmi için kamera karşısına geçti. Ardından da Beşiktaş Kültür Merkezi oyuncularına katıldı.

2001 yılında ilk dizi oyunculuğu deneşimin Şen Yuva adlı dizide yaptı. Orada canlandırdığı Şehrazat karakteri ile özellikle genç kesimin ilgisini çekti.

Ardından da Beşer Beşer adlı programda ekrana geldi. Ardından da Beşer Beşer adlı programda ekrana geldi. Beşer Beşer’in ekran ömrü fazla uzun olmadı ama genç oyuncu bu sayede belki de kariyerinin en parlak rolünü oynamaya başladı.

[pro-player width=’530′ height=’253′ type=’video’ image=’http://www.songazetehaberleri.com/wp-content/uploads/Yalan-D%C3%BCnya-%C4%B0rem-Sak-Kimdir-Biyografi-Resimleri-Ka%C3%A7-Ya%C5%9F%C4%B1nda-Boyu-Kilosu-Oynad%C4%B1%C4%9F%C4%B1-Diziler-Filmler3-150×150.jpg’]http://www.youtube.com/watch?v=fWQg9DmoCGQ[/pro-player]

O genç oyuncu Yalan Dünya’nın Tülay’ından başkası değil. Selahattin karakterinin pavyon şarkıcısı yasak aşkını canlandıran Sak, dizide rolü gereği sık sık sinirlenip gözyaşı döküyor. İrem Sak, Tülay karakteri ile hayran kitlesini genişletti. Bu sayede son dönemin en çok konuşulan genç dizi oyuncuları arasına katıldı.


kaynak medyafaresi

Haber Hakkında Yorum Yapın