Uzun Hikaye Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi

Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

Uzun Hikaye Sinema Filmi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var ?

Kenan İmirzalıoğlu’nun Yeni Sinema Filmi 2012 Adı Ne ?

Vizyona girecek olan Uzun Hikaye Filminin Konusu Ne ?

Uzun hikaye filmi ne zaman vizyona girecek ?

İmirzalıoğlu, bu filmde Bulgaryalı Ali oluyor!

Yeni sinema filminde İmirzalıoğlu; iyilik, güzellik, eşitlik ve adaletten yana olan Bulgaryalı Ali karakterini canlandırıyor.

Osman Sınav ile Kenan İmirzalıoğlu’nun 10 yıla yakın zamandır hayata geçirmek istedikleri “Uzun Hikaye”filminin çekimleri Kütahya, Adapazarı, Altınoluk gibi farklı bölgelerde devam ediyor. İnsana dair sıcacık bir hikayeyi anlatan yeni sinema filminde İmirzalıoğlu; iyilik, güzellik, eşitlik ve adaletten yana olan Bulgaryalı Ali karakterini canlandırıyor. Osman Sınav’ın deyimiyle; “Uzun Hikaye’nin başrolünde İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı Bulgaryali Ali’nin kocaman, aydınlık ve eşsiz gülümseyişi var.”

Osman Sınav’ın adını ilk olarak, çok beğendiği “Yalancı” (1993) filminin jeneriğinde gördüğünü ve üniversite öğrencisi olduğu zamanlarda “Süper Baba” dizisinin setini ziyaret ettiğini anlatan İmirzalıoğlu; Sınav’la tanışmalarının ise ancak 1998’de “Deliyürek” seçmelerinde gerçekleştiğini belirtiyor. İmirzalıoğlu; yaklaşık 10 yıldır usta yönetmen Osman Sınav ile birlikte üzerinde çalıştıkları “Uzun Hikaye”yi hayata geçirmekten duyduğu mutluluğun da altını çiziyor.

Kaynak MEDYAFARESİ

Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

2 Comments on Uzun Hikaye Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi

  1. ülker özdemir // 14 Nisan 2012 at 22:11 // Cevapla

    çok katılmak istiyorum nasıl başvuru yapılıyor

Leave a comment

Your email address will not be published.