Turkcell Vodafone Avea Telefonumu Gizli Özel Numaralara Nasıl Kapatırım

Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

Telefonunuzu sürekli özel ve gizli numaralar mı arıyor ? Telefonumu turkcell avea vodafone hattımı özel numaralara nasıl kapatabilirim diye mi soruyorsunuz ? O zaman yazımızın devamını okuyun ve yazılanları uygulayın.

Avea aboneleri için:Avea aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları yeterli. Servisi iptal etmek ve gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek için #253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli oluyor. Bu işlemler sadece bir kereye mahsus yapılıyor. Her arama için tekrar tekrar ayarlamak gerekmiyor.

Turkcell aboneleri için:Turkcell aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları yeterli. Servisi iptal etmek ve gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek için #253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli oluyor. Bu işlemler sadece bir kereye mahsus yapılıyor. Her arama için tekrar tekrar ayarlamak gerekmiyor.

Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için: GIZLI AC yazıp 7046′ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046 yı arayabilirsiniz

Gizli numaradan gelen çağrıları kabul etmek için: GIZLI KAPAT yazıp 7046′ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046′yı arayabilirsiniz

Vodafone Gizli Numaraya Kapalı servisini aktif hale getirmiş olsanız bile; analog santrallarden, PBX’lerden ve yurtdışından numarasız olarak gelecek çağrılar engellenememektedir.

Roaming’te Vodafone Gizli Numaraya Kapalı servisi aktif ise gizlenmiş çağrılar (analog, PBX ve yurtdışı çağrıları hariç) engellenir.

Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

7 Comments on Turkcell Vodafone Avea Telefonumu Gizli Özel Numaralara Nasıl Kapatırım

  1. bimcell sek nasıl yaparız acaba

  2. saolun yaa birisiyle başim drtteydi artık numarasını ogrenebilirim

Leave a comment

Your email address will not be published.