wordpress counter
2:32 pm - Salı Mayıs 25, 1790

Survivor Ünlüler Gönüllüler Yeni Bölüm Kim Elendi

Pazartesi, 2 Nisan 2012, 21:23 | Televizyon Haberleri | 0 Comment | Read 909 Times
by admin

Survivor Ünlüler Gönüllüler Yeni Bölüm Kim Elendi

Survivor Ünlüler Gönüllüler Yeni Bölüm Kim Elendi

Survivor Ünlüler Gönüllüler Elenen Yarışmacı Survivor 2012 Kim Elendi Survivor 2 Nisan Ünlülerden Anıl Mı Sibel Tüzün Mü Elendi Survivor 2012 Son Bölüm Ünlülerden Kim Gidecek? Anıl mı Sibel Tüzün mü Elenecek Adadan Gidecek?

İzleyenleri yeni bir ada konseyine de şahitlik etti. Survivor ada konseyi kimin gideceği konusunda elemelerin ve oylamaların yapıldığı kurul oluyor. Survivor 2012 ilk ada konseyinde Asena gitmişti. Bu defa ada konseyinde ünlüler oylama yaptı. Survivor 1 Nisan izleyenleri ilginç bir oylamaya şahitlik etti. Sörvayvır son dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler aralarından birini elemek zorunda kalacaklardır. Survivor 1 Nisan ünlüler kimi seçti? Survivor 1 Nisan ada konseyinde en çok oyu kim aldı? 1 Nisan Survivor ünlülerden kim kime gitmesi için oy verdi? Survivor 1 Nisan ünlüler neden Anıl’ın gitmesi için oy verdi?

Survivor 1 Nisan Ada Konseyi Ünlüler Takımı Kim Kime Adadan Gitmesi İçin Oy verdi?

Survivor 2012 ikinci ada konseyi yapıldı. Konseyde ünlüler takımından birisinin gitmesi için oylama yapıldı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler aralarından kimi seçecek? Ada konseyine iki takım meşaleler ile geldi. Adadan gidecek ünlü için oylama öncesi ünlülerin fikirleri soruldu.

Nihat: “Zor bir gece olacak, geçen defa gönüllüleri izlerken dahi zorlandık. Ne yapacağımızı bilemiyoruz.”

Sibel Tüzün: “Kalmakta zor, gitmekte zor.”

Mustafa Topaloğlu: “Yorum yapmak zor.”

Alp Kırşan: “Bu grup yarışma sonrası da görüşecek bir grup oldu. Giden için çok üzüleceğiz.”

Almeda Abazi: “Şu an duygularımı ifade edemiyorum. Kimi yazacağımı da bilemiyorum.”

01 Nisan 2012 Survivor Ünlüler Takımı Eleme Oylaması Kim Kimin Adını Yazdı

Görüşlerin alınmasından sonra takım oyuncuları oylama sandığına giderek adadan gidecek ismin kim olacağını yazdı. Survivor Nihat Altınkaya adadan gitmesi için kimi yazdı? Nihat Anıl’ın adını yazdı. Nihat Altınkaya neden Anıl’ı yazdı?

Ada konseyinde kimin gideceği oylamasın Sibel Tüzün kimin adını yazdı? Sibel Tüzün yazdığı ismi açıklamadı. Survivor Merve Büyüksaraç kime oy verdi, adadan gitmesi için kimi yazdı? Merve Anıl’ın adını yazdı. Merve Büyüksaraç neden Anıl’ın gitmesini istedi?

Adadan gitmesi için yapılan oylamada Mustafa Topaloğlu kimin adını yazdı? Mustafa Topaloğlu Sibel Tüzün’ü yazdı. Mustafa Topaloğlu neden Sibel Tüzün’ü yazdı? Mustafa Topaloğlu: “Çocuğun çok küçük, onun anneye ihtiyacı var. Senin gitmen lazım” dedi.

Alp Kırşan kimi yazdığını açıklamadı. Almeda Abazi kimin adını yazdı? Almeda Abazi yazdığı ismi açıklamadı. Anıl kimin adını yazdı? Anıl kimi yazdığını açıklamadı.

Doğuş kimin adını yazdı? Doğuş kimi eledi? Doğuş Anıl’ın adını yazdı. Doğuş “beni yazacağını söylemiştin, ben de seni yazıyorum dedi.

Survivor ada konseyi oylama sonucunda ünlülerden kim kaç oy aldı? Ünlülerden elemede kimler kaç oy aldı? 5 Anıl, 2 Sibel oyu çıktı. Son oya bakılmadı. Survivor 1 Nisan Anıl mı elenecek Sibel Tüzün mü elenecek? Buna halk karar verecek. Survivor 1 Nisan halk oylaması SMS mesaj sonucu belirleyecek. Anıl’a destek olmak için ANIL yazıp 2950’ye mesaj atın. Sibel için SIBEL yazıp 2950’ye SMS mesaj atabilirsiniz.

Haber Hakkında Yorum Yapın