wordpress analytics
Mide Katlama Ameliyatı Operasyonu Fiyatı Nedir Haberi - Songazetehaberleri.Com

Mide Katlama Ameliyatı Operasyonu Fiyatı Nedir Haberi

Salı, 8 Mayıs 2012, 0:11 | Sağlık Haberleri | 0 Comment | Read 2961 Times
by admin
Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

Yapılan cerrahi operasyondan sonra sağlıklı olduğunu belirten Yusuf Karakaya, “4 buçuk ay içerisinde 55 kilo civarında zayıfladım. Bunu da cerrahi yöntemle yaptım. Daha öce kiloyla ilgili birçok sıkıntım oldu. Birçok şeye başvurdum. Başka yöntemleri kötülemek istemiyorum ama akapunktur veya eleketrikli aklınıza gelen her şeyi yaptım. Ama kilo veremedim. Bir arkadaşımın vasıtasıyla Bağcılar Devlet Hastanesi’nde cerrahi müdahale geçirdim. Bu müdahaleden sonra belli bir süre zarfında yemeği azalttım. Eski yemek yemem ile şimdiki arasında çok fark var. Eskiden günde 4-5 tabak yemek yerken şimdi yarım tabakla doyabiliyorum. Çok hızlı bir şekilde kilo verdim. Şu an inanılmaz sağlıklıyım. Şeker ve tansiyondan hastalıklarımdan kurtuldum. Kiloya bağlı hastalıklarım vardı. Yüzde 95′inden kurtuldum. Hocamın eline sağlık” dedi.
Operasyon anlatan Karakaya, “Kendi midenizi kendi içine katlıyorlar. Midenize bir parça girmiyor. Sadece midenizin üzerindeki yağları alıp, kendi midenizi içine katlayıp üzerine dikiyorlar. Bu operasyondan sonra siz gayriihtiyari olarak fazla yemek yiyemiyorsunuz. Yani yemek yemek isteyipte, aklınız tabakta kalmıyor. Tabaktaki bütün yiyecekler sizi doyuruyor. 3-5 kaşıktan sonra doyuyorsunuz. İkinci bir yemeğe ihtiyaç duymuyorsunuz. Bu ameliyat, bir şekilde terbiye ediyor. 4,5 ay içerisinde 55 kilo verdim” diye konuştu.
Ameliyat masraflarının 18 bin TL tuttuğunu, tümünün SSK tarafından ödendiğini ve kendisinin tek kuruş ödemediğini belirten Karakaya, bu ameliyattan sonra bir daha kilo alınamayacağını söyledi.

Sponsorlu bağlantılar

to "Mide Katlama Ameliyatı Operasyonu Fiyatı Nedir Haberi"

 1. yalancılardan muzdarip diyor ki:

  bu haberdeki kişi doğru bilgiler vermemiştir. ameliyatın maliyeti 18000 tl değil en fazla 5 de biri kadardır. bütün obezite ameliyatları sonrasında gastric bypass dahil eski yeme alışkanlıklarınıza dönerseniz kilo alımı olur ve pek çok vakıa vardır. kendisinin dikişleri patlamış tekrar ameliyat olmak zorunda kalmış ama bunu herkesten saklamaktadır ve bu sakladığı bilgi neticesinde 27 yaşında gencecik Yılmaz’ın ölümüne dolaylı yoldan sebebiyet vermiştir. yılmaz ve ailesi doktorun yetkinliğine güvenerek bu ameliyata gitmişler ve 8 gün kan küserek ölen evlatlarının cenazesi ile geri dönmüşlerdir. ben gastric bypass ameliyatlı eski bir obezim ve karşı olduğum ameliyatlar değil istismarcı doktorlar ve onların işbirlikçileridir.

  • Kullanıcı Adı Girin... diyor ki:

   ben 26y 168boy 70 kilo bu durumda mide katlama ameliyatı olmam gerekiyor mu bilenler el kaldırsınnnnnnn

 2. Neresinden Tutsan Dökülüyor diyor ki:

  Evet, maalesef haber için bunları söylemek gerekli. Bir kere diğer kullanıcının da belirttiği gibi, ameliyatın maliyeti bu kadar değildir. Hele ki devlet hastanesinde.. Ayrıca bu ameliyat SSK’nın ödediği ameliyatlar arasında yer almamaktadır. Adı geçen doktor sadece hasta çekmek için ameliyatın bedava olduğunu duyurmuş, sıra beklemek istemeyenlerden para alarak yapmaktadır. Şimdiye kadar dava sürecine girmiş 4 tane ölüm vakası vardır, duymadıklarımızı bilemiyorum. Diğer yorumcunun dediği gibi, bugüne kadar bu ameliyatlarla en ufak ilgisi olmayan bu şahsın yaptığı ameliyatlarla yol açtığı can kayıpları ve kötü olaylar bu ameliyatlara maledilemez. Birileri artık bir dur demelidir!

Haber Hakkında Yorum Yapın