wordpress counter
5:32 pm - Cuma Mayıs 22, 2015

Kızlarla Nasıl Tanışılır Konuşulmaya Başlanır ?

Cumartesi, 5 Mayıs 2012, 16:19 | Haber | 6 Yorum | Read 7664 Times
by admin

İçine kapanık ve kız ayarlamayı bilmeyen takipçilerimiz için bu metni yazıyoruz. Kimse bekar kalmayacak. Kız arkadaş bulamayanlar bu metni okuduktan ve yazılanları uyguladıktan kısa bir süre sonra hayatlarında birilerinin olduğunu görecekler. Siz ble kızı nasıl ayarladığınızı anlamayacaksınız. Kendi kendinemi ayarlandı yoksa :) Kız ayarlama sanatı ile ilgili metni okumadan önce hepinize aşk kokan bir ömür dileriz

Kız Ayarlama Sanatı Maddeleri
*** Halk dili ile manita yapmak için öncelikle ayna karşısına geçin bu tipe kim bakar diyin :) unutmayın ki her topalın bir kör alıcısı vardır :) tabikide şaka yapıyorum. İlk yapmanız gereken kendinize güvenmek ayna karşısına geçince kendinize olumlu telkinlerde bulunun. Örnek; yürü be olum ne canlar yakarsın sen aslanım benim v.b gibi. Bunlar komik gelebilir fakat işe yarayacaktır buna emin olun.
*** Kafanıza hayalinizdeki bayanın profilini çizin. Bu bayan için bir karakter analizi yağın Nasıl yani? Bu aradığınız kızın özelliklerine göre yol haritası yapmak lazım. Mesela öğretmen olsun diyosanız gidip ciğerci pazarında gezmemek lazım v.b bu sadece anlaşılır olabilmesi için bir örnekti. Aradığınız özellikteki kız nerelerde takılır. Bunu düşünün ve buna uygun mekanlarda takılın.
*** Kendinize yeni eşylar alın ve bu aldığınız eşyaları kafanızdaki bayan modelinin seveceği tarzlarda alın. Kapalı bir bayan istiyorsanız gidipte emo gibi giyinmeyin. Unutmayın ki ilk görüşteki elektirik çok önemlidir.
*** Eşe dosta akrabaya yanaşın, illa akraba kızlarının arkadaşları vardır. Oralardan da brini bulmaya özen gösterin. Arada tanıdık olunca ilişkiler daha sağlam olacaktır.
*** Facebook sayfanıza şekil şekil resimler koyun. Siz bile resimlere bakınca kız olsam bu çocuğu kaçırmazdım gibi bir hisse kapılın.
*** Eğer hala tık yoksa Annenize söyleyin size görücü usulü birini bulsun. Yapacak bir şey kalmamış artık. Unutmayın ki GÖRÜCÜ USULÜ evlilikler daha uzun sürmektedir.

6 responses to "Kızlarla Nasıl Tanışılır Konuşulmaya Başlanır ?"

 1. hasn diyor ki:

  slm

 2. BORA diyor ki:

  HEY MİLLET SELAM

 3. Adınız diyor ki:

  KİMSE YOKMU

 4. BORA diyor ki:

  SLM

 5. sa diyor ki:

  ANNENE SOR YETER :D

 6. sero diyor ki:

  guzel ve seksi sozlerle

Haber Hakkında Yorum Yapın