wordpress counter
8:00 pm - Perşembe Mayıs 28, 2015

Kim Kardashian Çırılçıplak Yoga Dersi Video İzle

Salı, 15 Mayıs 2012, 13:56 | Magazin Haberleri | 0 Comment | Read 6387 Times
by admin

Kim Kardashian’la Kris Humphries’in evliliklerini bitiren çırılçıplak yoga dersi görüntüleri çıktı! VİDEO
Kim Kardashian’la Kris Humphries’in sürpriz ayrılığının nedeninin ‘çıplak yoga’ seansı olduğu iddia ediliyor! İşte Ayrıntılar…

Evliliğini bu görüntüler mi bitirdi?

Kim Kardashian’la Kris Humphries’in sürpriz ayrılığının nedeninin ‘çıplak yoga’ seansı olduğu iddia ediliyor

Kim Kardashian’ın yalnızca 72 gün süren evliliğinin sırları bir bir ortaya çıkıyor. Basketbolcu Kris Humphries’le rüya gibi bir düğünle evlendikten 72 gün sonra boşanma kararı alan Kardashian, eşinden ”fikir ayrılıkları” nedeniyle boşandığını açıklamıştı.

Ancak Kardashian’ın başrolünü kardeşi Kourtney Kardashian’la paylaştığı televizyon şovu ‘Kourtney & Kim Take New York’ta yayınlanan görüntülerle, çiftin evliliğinin kıskançlık yüzünden sona erdiği ortaya çıktı.

‘ÇIPLAK YOGACI’ KRİZİ

Kardashian, programda yayınlanan görüntülerde gala ve davetlerde kendisine eşlik etmek istemeyen kocasını, “koca bir bebek” olmakla suçluyor. Programda ayrıca, Kim Kardashian kardeşi ve arkadaşlarıyla birlikte eve çağırdığı bir yoga hocasıyla çalışırken, kocası Kris Humphries’in eve gelmesiyle kızılca kıyamet kopuyor. Humphries, ‘evinde çıplak bir adamın dolaşmasını istemediğini’ söylerken, Kardashian eşini ‘aşırı tepki vermekle’ suçluyor.

Evliliğini bu görüntüler mi bitirdi?VİDEO

Haber Hakkında Yorum Yapın