wordpress counter
1:08 am - Cumartesi Mayıs 23, 2015

iPhone 5 Telefon Modelleri Çeşitleri

Perşembe, 10 Mayıs 2012, 11:03 | Teknoloji Haberleri | 0 Comment | Read 1063 Times
by admin

iPhone 5 bünyesinde çalışan tasarımcılar ve sanatçılar aracılığı ile hazırlamış olduğu yeni dizayn maket modelleri ile yakın zamanda karşımıza çıkacak.

İtalyan tasarımcı Federico Cicarese’nin çıkarmış olduğu muhteşem çalışma sonucunda meydana gelen yeni iphone 5’ler büyük beğeni topladı.

Yeni kavisli iphone 5 cep telefonları kullanıcıların beğenilerine sunuldu. Sitemiz www.songazetehaberleri.com aracılığı ile yeni iphone 5 modellerinin resimlerini ve özelliklerini sitemizden takip edebilirsiniz.

IPhone 5 Ciccarese vizyonu biraz geri kavisli öngörüyor. Telefonun gövdesi, aslında, Apple’ın Magic Mouse benzer.Ekran düz ve doğada “retina” dır ve telefon alt ve üst kapalı tapers.

Kulaklık jakı yeni tasarım karşılamak için yanına taşındı ve geri MacBook Pro, MacBook Air ve iMac üzerinde kullanılan ne benzer patlatılmış alüminyum, olarak görünüyor.

Bu ilk kez Ciccarese gelecekte Apple ürünlerini kendi sürümü kadar alay etmiştir değildir. Önce beşinci nesil iPhone (iPhone 4S ne olacağını) tasarlamak için çalışıyor ek olarak, Ciccarese ayrıca iScreen, Apple dedikodusu entegre televizyon kendi vizyonu gibi kavramlar üzerine almıştır.

Biz telefonun arkasındaki mockup detayları parlayan Apple seviyorum. Bu bizim Jony Ive ve şirket hatta takdir olacağını düşündüğüm tasarım dokunma bullak ediyor.

Bu alıştırmalar ne düşünüyorsunuz? Ne iPhone 5 görmek istersiniz? Bize bildirin.

Haber Hakkında Yorum Yapın