wordpress counter
11:39 am - Çarşamba Mayıs 27, 2015

iPhone 4 Güncelleme Update Nasıl Yapılır

Perşembe, 10 Mayıs 2012, 11:52 | Teknoloji Haberleri | 0 Comment | Read 6404 Times
by admin
iPhone 4 Güncelleme Update Nasıl Yapılır

iPhone 4 Güncelleme Update Nasıl Yapılır

iPhone genel olarak bilgisayar bağlandığı anda zorluklarla uğraşılan bir yazılıma sahiptir. Müzik atma, dosya yollama gibi konular bile iPhone ile çok zordur. Bir ton ıvır zıvırla zaman harcar ama bir türlü dosyaları telefona yükleyemeyiz. Biz şimdi bu zorlukların tümünden sıyrılıp bir iPhone 4 ve 4S cihazlarının nasıl güncellenebileceği hakkında bilgiler edinelim.

Öncelikle iPhone 4 cihazını bilgisayarınıza USB aygıtı olarak bağlayın. Sonrasında iTunes ile “eşzamanlama” işlemini yaptırın. Eğer eski bir versiyonu kullanıyorsanız iTunes programında direk olarak uyarı ile karşı karşıya kalırsınız. Bu uygulamayı kabul ederek yeni Software’nin iTunes’e yüklenmesini sağlayın. Bu işlem ortalama 35 dakika kadar sürüyor. Sonrasında inen Software’yi telefona yükleyin. Tabi bunu yaparken iTunes’in tüm adımlarını dikkatle ileri butonu ile geçin. Çünkü telefonun tüm bilgileri yedeklenecek. Herhangi bir sorunda geri alabilmemizde sorun yaşamayalım.

Tüm adımları yaptıktan sonra bir süre telefonun güncellemesini bekliyoruz. Telefon açılıp kapandıktan sonra telefon üzerindeki tüm adımları doğru şekilde ilerletin. Sonrasında telefonunuz bomboş olacak. Bu size bir korku yaratabilir ama panik yapmayın. USB aygıtını çıkartıp tekrar takın ve yedekleme otomatik olarak başlayacak. Yaklaşık 15 dakika sonrasında tüm eski dosyalarınız yüklenmiş, tüm dosyalarınız aynı şekilde geri gelmiş olacak.

Bununla birlikte yeni güncellemede telefonunuza yüklenmiş halde kullanımınızı bekliyor olacak.

Kaynak oleey

Haber Hakkında Yorum Yapın