Google Sketchup 8 Türkçe İndir

Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

Google SketchUp 6 dan sonra belki duymadığınız 7 ve 8. sürümleri çıktı, ancak Tükçe olarak sunulmadığı için googlede yapacağınız bir sketchup aramasında indirme bağlantısı olarak sizi otomatik olarak 6. sürümün olduğu türkçe sayfaya yönlendirecektir, eğer sayfa dilini sol üst köşeden İngilizce olarak değiştirirseniz, en son sürüm olan Google SketchUp 8′ in indirme bağlantısını göreceksiniz veya buradan indirin…

Google SketchUp 8, 6 ya göre oldukça gelişmiş, farkı ise Earth – Building Maker arasında ki modelleme işlemlerine dahil olabiliyor, yani taslak olarak Building Maker’de oluşturduğunuz bir binayı doğrudan SketchUp 8 içerisine alabiliyor ve modellemeye oradan devam edebiliyorsunuz.

Dahada güzel birşey var, hatta bu yeniliği fark ettiğimde googlenin düşüncelerimi okudğunu sandım, o yenilik ise street view görüntülerini SketchUp içerisinde doku (texture) olarak kullanabilme özelliği. Street View’i bilmiyor ve nedir diye merak ediyorsanız lütfen videoyu izleyin, çok ama çok seveceksiniz.

Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

9 Comments on Google Sketchup 8 Türkçe İndir

 1. sen kimsin

 2. iyi de türkçe sini bulamıyrum

 3. guzel pragram

 4. hakkaten de cok güzeel program

 5. tşk,

 6. tamer kaya // 05 Temmuz 2012 at 11:17 // Cevapla

  süperr teşekkürler

 7. tşkler

 8. turgay aydın // 23 Mart 2012 at 00:44 // Cevapla

  cok gzel

 9. abdullah arıkan // 12 Şubat 2012 at 20:43 // Cevapla

  puroğram çokkasıyor

Leave a comment

Your email address will not be published.