wordpress counter
9:58 am - Cuma Mayıs 22, 2015

Gökhan Tepe Demli Şarkılar Albümü Ve Şarkıları 2012

Çarşamba, 25 Aralık 2013, 12:59 | Müzik Haberleri | 0 Comment | Read 2942 Times
by admin

Sanat hayatının 15. yılını kutlayan Türk pop müziğinin önemli beste yazarı ve yorumcularından Gökhan Tepe, çok özel bir konserler serisi ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz sene Sony Music etiketiyle piyasaya çıkan “Aşk Sahnede” albümünden “Yalan Olur” ve “Söz” isimli duygusal şarkıları müzik listelerinin üst sıralarından inmeyen sanatçı şimdi de “DEM’Lİ ŞARKILAR” isimli konserler serisiyle müzikseverler ile buluşacak.

Bugüne kadar sahnede kendi albümlerinde yer alan şarkılarının yanı sıra farklı tarzlarda şarkılar da seslendiren ve dinleyici tarafından büyük ilgi gören Gökhan Tepe, “DEM’li Şarkılar” ismini verdiği bu yeni projesiyle birçok ilde sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Sanatçı bu konserlerinde “Canözüm”, “Çok Özlüyorum Seni”, “Birkaç Beden Önce”, “Yalan Olur” ve “Söz” gibi hitlerinin yanı sıra, unutulmaz ve bu güne kadar dillerden hiç düşmeyen eski pop, arabesk ve sanat müziği şarkılarını da seslendirecek.

Gökhan Tepe dinleyenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacağı “DEM’Lİ ŞARKILAR” konserlerinin ilk ayağını 9 Mart Ankara Jolly Joker Balans, 10 Mart İstanbul Jolly Joker Balans ve 30 Mart Eskişehir 222 Park’da gerçekleştirecek.

to "Gökhan Tepe Demli Şarkılar Albümü Ve Şarkıları 2012"

 1. elif demir diyor ki:

  dünyadaki en yakışıklı erkek onun yüzünden artık hiçkimseye yakışıklı diyemiyorum

 2. elif demir diyor ki:

  Gökhan Tepesiz bu dünya bir hiç

 3. elif demir diyor ki:

  Gökhan Tepeyi çok ama çok ama çok ama çok ama çok seviyorum:)

 4. elif demir diyor ki:

  şüphesiz en büyük hayranı benim onu benden daha fazla seven hiçkimse yok:)

 5. elif demir diyor ki:

  Kesinlikle en büyük hayranıyım bu projesinin de çok güzel olacağına kalpten inanıyorum

Haber Hakkında Yorum Yapın