Gizem Özdilli Sevgilisi Ufuk Ataç Kimdir Kaç Yaşında Ne İş Yapar Mesleği

Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

Gizem Özdilli: ‘Resmi nikah istemiyorum’
Gizem Özdilli: “Resmi nikâh yapmayı ise kesinlikle istemiyorum. Bu konu yüzünden aileme ve kamuoyuna mahcup olduğumu düşünüyorum.” Ankaralı işadamı Ufuk Ataç’la ilişki yaşayan Gizem Özdilli, geçtiğimiz ağustos ayında Twitter’daki sayfasına “Ellerim titriyor, 21.30 son bekârlık saatim” yazmış, evlilik haberinin medyaya yansıması üzerine de basın açıklaması yaparak nikâhın resmi değil, dini olduğunu duyurmuştu.

Eski manken, kısa bir süre sonra resmi nikâh için kendisinden süre isteyen Ataç’tan ayrıldığını açıkladı. Ancak ikili, geçtiğimiz gün City’s’de birlikte görüntülendi.

Özdilli, Ataç’la halen imam nikâhlı olduklarını ancak zaman zaman bir araya geldiklerini söyledi: “Basın bülteni yazmakla ilişki bitmiyormuş. Yaşanan olaydan birkaç hafta sonra Ufuk’la oturup, ilişkimizi nasıl toparlayabiliriz diye konuştuk. Bizimkinin adına ‘birliktelik’ denir mi bilmem ama zaman zaman bir araya geliyoruz. Hâlâ imam nikâhlıyız. Resmi nikâh yapmayı ise kesinlikle istemiyorum. Bu konu yüzünden aileme ve kamuoyuna mahcup olduğumu düşünüyorum. O alışveriş merkezine de gezmek için değil, sorunlarımızı konuşmak için gittik. Ufuk benim çalışmamı pek istemiyordu. Ben de işlerime iki yıl ara verdim. Röportaj bile vermiyordum. Konuştuk, benim işlerime yönelmem kanaatine vardık. Körü körüne sadece ilişkiye odaklanmak, insanı kangren yapıyor. Bundan sonra beni daha sık göreceksiniz.”

Kaynak Hürriyet KELEBEK

Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

2 Comments on Gizem Özdilli Sevgilisi Ufuk Ataç Kimdir Kaç Yaşında Ne İş Yapar Mesleği

  1. görkem acar // 07 Nisan 2012 at 22:31 // Cevapla

    onu bunu bilmem de resmi nikah istemeyen kadın kendine saygısı olmayan kadındır.

  2. Murat Demir // 24 Aralık 2011 at 18:20 // Cevapla

    Gizem Özdilli Saba’nın programında da itiraf ettiği gibi babasının hastalığı öncesinden beri Ufuk Ataç’la birlikte, yani 5 yıldır. 3 çocuk sahibi Ufuk Ataç o zamanlar evliydi, bu ilişkileri nedeniyle bu yıl içinde eşinden boşandı.

Leave a comment

Your email address will not be published.