wordpress counter
6:13 pm - Cuma Mayıs 29, 2015

Genç Turkcell Sinema Şifresi Nasıl Alınıyor

Perşembe, 26 Nisan 2012, 9:09 | Teknoloji Haberleri | 4 Yorum | Read 18229 Times
by admin

Turkcell in müthiş kampanyası. sinemaya doyacağız. teşekkürler turkcell ailesi. Uygulamanızın dewamını beklemekteyiz. özellikle öğrenci kardeşlerimiz için süper bir kampanya
Gnçtrkcll’lilerin her yıl heyecanla takip ettiği sinema kampanyası bu yıl da bir bilet alana ikincisi bedava teklifiyle, pazartesi ve perşembe günleri Türkiye genelinde 1,000’in üzerinde salonda geçerli olacak. Sinema kampanyası kapsamında, genler anlaşmalı sinemalarda gnçtrkcll popcorn menüsü’nden % 50 indirimli faydalanacak.

Sürpriz koltuk uygulaması devam ediyor
Geçen yıllarda düzenlenen ve gnçtrkcll üyelerinin birbirinden güzel hediyeler kazandığı “Sürpriz Koltuk” uygulaması bu yıl yine devam edecek. Kampanya bayram tatilleri, ilk ve orta öğretim sömestr dönemleri haricinde Mayıs 2009 tarihine kadar geçerli olacak.

Aktif şifrenizin olması gerekli
Kampanyadan yararlanabilmek için aktif bir klüp kodune ihtiyacınız vardır. Bu şifreye sahip olmak için en fazla 30 gün önce kontör yüklemiş olmanız gerekiyor. Son 30 gündür kontör yüklemediyseniz Gnçtrkcll kampanyalarından yararlanamıyorsunuz. Şifrenizi unuttuysanız SFR yazıp 2222’ye göndererek tekrar şifre alabilirsiniz. Gnçtrkcll abonesi değilseniz GNC yazıp ’ye göndererek Gnçtrkcll dünyasına girebilirsiniz.

4 responses to "Genç Turkcell Sinema Şifresi Nasıl Alınıyor"

  1. kadir diyor ki:

    ucret

  2. kübra yıldız diyor ki:

    kübra

  3. yasemin karabulut diyor ki:

    kamuceller genç türkcell olabilirmi

Haber Hakkında Yorum Yapın