Faturalı Hattan TL Lira Gönderme

Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

VEA Faturalı Hattan TL Gönderme, Faturalı Hattan Faturasız Hatta TL GöndermeX, Faturalı Hattan TL Göndermek, Turkcell Faturalı Hattan TL Gönderme, Vodafone Faturalı Hattan TL Gönderme. Bu yazı dizimizde sizlere avea turkcell ve vodafone hatlardan nasıl tl transferi yapılacağına dair bilgi vermek istiyoruz. TL transferi ile alakalı geniş bilgiye sayfamızdan ulaşmanız mümkün.

Turkcell Avea Vodafone TL Gönderme Nasıl Yapılır

Turkcell TL Gönderme işlemi; KrediTransfer etmek için kredi göndermek istediğiniz telefon numarasını yazın, bir boşluk bırakarak transfer etmek istediğiniz kredi miktarını ekleyip 8888′e kısa mesaj gönderin. 2064′ten gelen onay mesajını EVET yazarak yanıtlayın. Bu aşamada kredi transfer işleminiz gerçekleşecektir.

Vodafone TL Gönderme; Bireysel faturasız hat kullanıyorsanız, Vodafone bireysel faturasız hat kullanan sevdiklerinize lira transfer edebilir, onların size lira transfer etmelerini isteyebilirsiniz.
Lira transferi için 7038′i ücretsiz arayarak sevdiklerinizin iletişimlerine devam etmelerini sağlayabilirsiniz. (Cep Aile faturalı kullanıcıları 7037′yi arayabilirler)

Avea TL Gönderme; 9235′i cep telefonunuzdan ücretsiz arayarak herhangi bir Avea abonesinden lira isteyebilir ya da faturasız bir Avea hattına lira gönderebilirsiniz. İşlem başarılı olarak gerçekleştiğinde, faturalı müşterilerimiz 1 TL ile, faturasız müşterilerimiz 0,89 TL ile ücretlendirilir.

Anlamadığınız yerleri iletişim kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

7 Comments on Faturalı Hattan TL Lira Gönderme

  1. lira gönderdim ama karşı taraf hala arayamadı,mj gelmiş hatınıza lira yüklendi diye mesai sati olmadığından mı acaba?

  2. cep aile fatura kullanıcısı deqılım qonderemıyrmuyum lira

  3. Kullanıcı Adı Girin... // 03 Nisan 2013 at 15:11 // Cevapla

    telefonumdan başka hatta tl yolladım faturalı hattıma gönderdiğim kadarmı gidcek

  4. avea faturalı hattımdan kontürlü avea hattıma 10 tl gönderdim faturalı hattıma yansıcak olan 11 tl mi 20 tl mi? 10 tl karşılığının bedelini öğrenebilirmiyim?

  5. aweadan vodafne atlablyomu??

  6. faturalı hat sahiplerine telefon veriliyormuş benim babam yıllardır 55 lik tarife kullanıyor babam telefonu almak istiyor bunu nasıl saglaya biliriz 541 851 19 78 bilgilendirirseniz çok sevinirim saygılar.iyi günler

Leave a comment

Your email address will not be published.