wordpress counter
9:16 pm - Salı Haziran 2, 2015

dostluk şarkısı dinle

Cumartesi, 28 Nisan 2012, 3:08 | Müzik Haberleri | 0 Comment | Read 1300 Times
by admin

Benim çocukluğumda bu şarkı yoktu. Yada bizim öğretmenimiz bu şarkıyı pas geçmiş. Yegenimden yeni duyduğum bu dostluğa dair okul şarkısını siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmak istiyorum. Afiyet olsun. Hep dost kalabilmek umudu ile….
Dostluğun biz sevgisiyle

Toplandık her an burda

Bu sevgi bağı kopmaz hiç

Dağılsak bir gün yurda

Bu güzel günü andıkça

Çarpacak kalbim benim

Bu sevgiyle sonsuza dek

Uzanır sana elim.

to "dostluk şarkısı dinle"

  1. seval gübay diyor ki:

    Necati hocam kulakları çınlasın bize ilköğretim sıralarında öğretmişti bu şarkıyı … tebessümle dolu yılardı benim için .. şarkı , notaları vs.. arada yaşanan komiklilikler… hocam her neredeyse umarım hep mutlu vede huzrludur :) ..

  2. Hakan Akman diyor ki:

    Benim çocukluğumda bu şarkı yok diyen değerli yorumcu, kesin öğretmenin
    bu şarkıyı pas geçmiş – benim yaşım 68 ve ben bu şarkıyı 1952, 953 ve 954 yazlarında gönderildiğim yatılı yaz kampı (o yıllarda İstanbulun Yazlık sayfiyesi de olan deniz kıyısı veya yakını bazı semtlerinde olup büyük bahçeleri de olan bazı özel yatılı okullar yaz kampları açarlardı) olan Yeşilköy Pansiyonlu İlk-Orta okulundaki değerli Müzik Öğretmeninden tüm kamptakilerle birlikte öğrenmiştim. Kendisi vede yine çok değerli Resim öğretmeni Hasan Bey hala gözlerimin önündeler Yaşları 95 – 96 olmaları gerektiği için hayattalarsa sağlık dilerim Yoksa Nur içinde yatsınlar.

Haber Hakkında Yorum Yapın