wordpress analytics
Diyanet Vakfı Burs Başvurusu - Songazetehaberleri.Com

Diyanet Vakfı Burs Başvurusu

Salı, 24 Nisan 2012, 2:47 | Eğitim Haberleri | 0 Comment | Read 2210 Times
by admin
Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

2011 yılı Diyanet Vakfı Burs Başvurusu hakkındaki tüm detaylı bilgiler aşağıdaki makalede mevcuttur.
Diyanet Vakfı Bursunu alabilecek olan kişiler;

2011 yılı Diyanet Vakfı Burs Başvurusu hakkındaki tüm detaylı bilgiler aşağıdaki makalede mevcuttur.
Diyanet Vakfı Bursunu alabilecek olan kişiler;
İmam-Hatip Lisesini birincilikle bitirerek İlahiyat Fakültesine devam eden öğrencilere ,Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı’nda çalışan,buralardan emekli olan, buralarda çalışırken veya emekli olduktan sonra vefat edenlerin yüksek öğretim kurumlarında okuyan çocuklarına, Yurtdışından öğrenim görmek üzere Türkiye’ye gelen yabancı uyruklu öğrencilerden, süresinde müracaat edip uygun görülenlere, her yıl Mütevelli Heyeti’nce belirlenen kontenjanı geçmemek üzere karşılıksız burs verilir. Gerekli şartları taşıyan öğrencilerden Vakıftan burs almak isteyenlerin,

Diyanet Isleri Baksanligi’nin Diyanet Vakfi Burs basvuru yapacaklarin basvuru forumlarini eksiksiz doldurup gerekli yere ulastirmalari gerekmektedir. Bu basvuruyu yapacak olan adaylarin gerekli sartlari tasimalari gerekiyor.

Basvuru yapacak adaylarin hemen www.diyanetvakfi.org.tr adresine girip gerekli forumu doldurabilirler ve gönderebilirler.

Basvuruyu yapabuileceginiz yazisma adresini sizlere sunuyorum.

Diyanet Vakfı Bursu hakkında Daha detaylı bilgiler için http://www.diyanetvakfi.org.tr/ ziyaret edeniz.
Adres; Dr. Mediha Eldem Sk. No: 89 – 06640 Kocatepe – Ankara
Telefon :312.4171235/557

Sponsorlu bağlantılar

to "Diyanet Vakfı Burs Başvurusu"

  1. Yunus emre şalcıoglu diyor ki:

    Ben istanbuldan yunus emre t.d.v.kurucusu kemal güran hocamın köylüsü,t.d.v. personeli Dursun şalcıoglunun torunuyum dedeme ve kemal hocama allah rahmet eylesin.Amcam cavit şalcıogluda t.d.v. emekli.Benim sizden ricam bu yıl kısmetse üniversite okuyacagım uygun görürseniz allahın izniyle vakfımızdan burs rica ediyorum.

  2. rafiullah rahmany diyor ki:

    ben rafiullah rahmany muhammed abrahimin oghlu afghanistanli shebirghan jowzjan elinden diyanet bursuna katilmak istiyorum.

  3. ABDULLAH KAPLAN diyor ki:

    SELAMÜN ALEYKÜM BEN ABDULLAH KAPLAN ANNEM BABAM YOK ÜNİVERSİTE GİDERLERİMİ KİMSEM OLMADIĞI İÇİN KENDİM KARŞILIYORUMAMA BU YETERSİZ OLUYOR GEÇEN SENEDE KARABÜK ÜNİVERSİTESİNİ KAZANDIM AMA MADDİ YETERSİZLİKLER YÜZÜNDEN GİDEMEDİM ŞİMDİ BÖYLE GÜZEL Bİ BÖLÜM KAZANMIŞKEN TEKRAR BIRAKMAK ZORUNDA KALMAK İSTEMİYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN ALLAH RIZASI İCİN CEVABINIZI BEKLİYORM

Haber Hakkında Yorum Yapın