wordpress counter
11:36 am - Salı Mayıs 26, 2015

Bikini Bölgesine Ağda Nasıl Yapılır

Pazartesi, 7 Mayıs 2012, 14:40 | Sağlık Haberleri | 0 Comment | Read 4070 Times
by admin
Bikini Bölgesine Ağda Nasıl Yapılır

Bikini Bölgesine Ağda Nasıl Yapılır

Tercih Edilecek Ağda: Hassas bölge olduğundan pudralı ağdaların tercih edilmesinde fayda vardır. Pudralı ağda kullanılmıyorsabikini ve kasık bölgesi ağdası ağda öncesi bol pudralama yapılır. İşlem Sırası: Bikini/Kasık bölgesi olarak adlandırdığımız bölge çamaşırın dışında kalan kısımdır. Genital bölgeye kesinlikle sir ağda uygulanmaz. Kasık bölgesi çalışılırken de hassas bölge olduğu göz önüne alınarak küçük parçalar halinde çalışması tavsiye edilir. Antibakteriyal bir jel ile temizlenen bikini/kasık bölgesine kılların çıkış yönüne göre ağda sürülür ve tersi yönde tek hamlede cilde paralel ve cilt alttan gerdirilerek kılların çıkış yönü tersine çekilir. Her ayrılan bölüm aynı şekilde çalışıldıktan sonra ağda kalıntıları çabuk emilebilen bir yağ ile temizlenir ve işlem Allantoinbikini ve kasık bölgesi ağdası Salatalık Özübikini ve kasık bölgesi ağdası gibi cildi yenileyenbikini ve kasık bölgesi ağdası nemlendiren ve yatıştıran maddeler içeren bir losyon ile tamamlanır.
Tercih Edilen Sistem: Oylumlu ve dar yüzeyler olduğu için bikini/kasık bölgesinde konserve sistem tavsiye edilir.
Tercih edilen Kağıt Boyutu: Ağda kağıdı ile 5- 10 cm boyunda dikine kesilmiş şeritler halinde çalışılması tavsiye edilir.

[pro-player width=’530′ height=’253′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=9dwUhl8ZaBw&feature=player_embedded[/pro-player]

Haber Hakkında Yorum Yapın