wordpress counter
12:04 am - Cuma Mayıs 29, 2015

Alişan'ın Eski Sevgilisi Seda Önder Kimdir Biyografi Seda Önder Müzik Albümü

Pazartesi, 14 Mayıs 2012, 8:19 | Magazin Haberleri | 0 Comment | Read 1660 Times
by admin

Alişan'ın Eski Sevgilisi Seda Önder Kimdir Biyografi Seda Önder Müzik Albümü

Alişan'ın Eski Sevgilisi Seda Önder Kimdir Biyografi Seda Önder Müzik Albümü

Seda Önder Demet Akalın’a inat albüm yapıyor!

Alişan’la yaşadığı aşkla gündeme gelen Demet Akalın’ın eski vokalisti Seda Önder albüm hazırlığı yapıyor.

Alişan’la yaşadığı ilişkiyle konuşulan Seda Önder, Demet Akalın’a inat albüm yapıyor. Bilindiği üzere Önder, Akalın’ın vokalistiydi. Alişan’dan ayrıldıktan sonra Demet Akalın tarafından işine son verilen Önder, şu sıralar albüm çalışmalarıyla zaman geçiriyor.

Önder, “Bir insanın işi gücü rast gitmiyorsa, mutlaka birinin ahını almış demektir. Helallik istemeden ölemezsiniz” d,ye bir cümle sarf etti.

Sonrasında Önder Twitter ortamında, “Kendi şarkılarımı dinliyorum da şimdi” yazarken, “Geliyor, çok güzel oluyor. Allah’ın izniyle iyi müzik dinleyeceksiniz” yazdı.

Bu açıklama sonrasında ortalık karıştı. “Sesin ve yüzün çok güzel ama sana tavsiyem buradan zamanında birlikte çalıştığın kişilere gönderme yapma istersen sana yakışmıyo” şeklinde yorumlar gelen Önder, “Teşekkürler fakat biz aramızda eğleniyoruz, kimseye gönderme yapmıyoruz. Göndermeye gerek yok” dedi.

Bu kez Önder’e, “Açık açık yazmışsın işte. Makyaj, kirpik, yalaka, sevgili falan. Bir isim eksik… Boşver… Sen işine gücüne bak” yorumları geldi.

Bu arada Önder’in Twitter sayfasında hâlen Demet Akalın ve Alişan’la birlikte çekildiği fotoğrafları kaldırmadığı da dikkatlerden kaçmadı…

Kaynak Begüm Çelikkol/ Habertürk

Haber Hakkında Yorum Yapın